Alnatura Bio pasirana rajčica, 500 g

Pasirane neposredno nakon berbe

€ 1,49

(€ 2,98 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 g

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • bio kvaliteta
  • proizvedena u Italiji
  • blagog voćnog okusa
  • u višeslojnom kartonskom pakiranju
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio koncentrat rajčice u tubi, 200 g

Alnatura Bio pasirana rajčica, 500 g € 1,49 (€ 2,98 / kg)
Alnatura Bio koncentrat rajčice u tubi, 200 g € 2,29 (€ 11,45 / kg)
Ukupna cijena: € 3,78
Opis

Bio pasirana rajčica brenda Alnatura odlikuje se blagim voćnim okusom. Rajčice iz Apulije pasiraju se u Italiji neposredno nakon berbe. Prikladne su kao baza za umake za tjesteninu, lazanje, ratatouille i curry.

Br. proiz. XPI-MM-237631
Sadržaj: 500 g
EAN: 4104420250345
Br. proizvođača: 237631
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: potrošiti brzo nakon otvaranja
Sirovine

Rajčica[1], regulator kiselosti (limunska kiselina)

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 113 / 27 kj / kcal
Masti 0,5 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,1 g
Ugljikohidrati 4,7 g
  od toga Šećer 3,8 g
Balastne tvari / Vlakna 1 g
Bjelančevine 1,6 g
Sol 0,02 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio pasirana rajčica