Alnatura Bio naribana limunova korica, 5 g

Nježno liofilizirana

€ 0,98 € 1,09 -10%

(€ 196,00 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 5 g

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • fino voćna
  • s limunovim uljem
  • za peciva i deserte
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

Alnatura Bio naribana limunova korica, 5 g € 0,98 (€ 196,00 / kg)
ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g) € 18,44 (€ 61,47 / kg)
Ukupna cijena: € 19,42
Opis

Bio naribana limunova korica brenda Alnatura nježno je liofilizirana i sadrži prirodno limunovo ulje. Pekarskim proizvodima, desertima i napitcima daje finu voćnu aromu. Može se posuti po desertu ili umiješati u tijesto. Sadržaj pakiranja odgovara korici jednog limuna.

Br. proiz. XPI-MM-143625
Sadržaj: 5 g
EAN: 42256205
Br. proizvođača: 143625
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Začini
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Sirovine

97 % limunova kora (liofilizirano, naribano)[1], 3 % ulje limuna[1]

  1. iz k.b.L.
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1185 / 283 kj / kcal
Masti 0,5 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,1 g
Ugljikohidrati 47 g
  od toga Šećer 25 g
Balastne tvari / Vlakna 35 g
Bjelančevine 6,2 g
Sol 0,19 g
natrij 0,06 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio naribana limunova korica