Alnatura Bio krekeri od cikle, 75 g
Od pirovog brašna i prekrupe od pira
€ 2,59
(€ 34,53 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus povrća
- aromatičan začin
- bez dodanog ekstrakta kvasca
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Krekeri od cikle iz Alnature su srdačna poslastica za prave sladokusce. Pirovo brašno i prekrupa obećavaju hrskavi zagriz, dok cikla osigurava biljni okus. Aromatični začini divno naglašavaju intenzivan okus.
Savjet: Isprobajte krekere od cikle uz domaći umak od fete i rikule.
| Br. proiz. | XPI-MM-202844 |
|---|---|
| Sadržaj: | 75 g |
| EAN: | 4104420145825 |
| Br. proizvođača: | 202844 |
| Marke: | Alnatura |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, BEZ aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | C - Jaje, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1754 / 419 kj / kcal |
| Masti | 8,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,9 g |
| Ugljikohidrati | 71 g |
| od toga Šećer | 9,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4,6 g |
| | 12 g |
| Sol | 2 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de |
|---|