Alnatura Bio sjeckane rajčice u limenci, 400 g

S talijanskim rajčicama

€ 1,49

(€ 3,73 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 400 g

Na zalihi

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za umake, pizzu i juhe
  • prerađene neposredno nakon berbe
  • oguljene i sjeckane
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio koncentrat rajčice u tubi, 200 g

Alnatura Bio sjeckane rajčice u limenci, 400 g € 1,49 (€ 3,73 / kg)
Alnatura Bio koncentrat rajčice u tubi, 200 g € 2,29 (€ 11,45 / kg)
Ukupna cijena: € 3,78
Opis

Talijanske rajčice dozrele na suncu oguljene su, narezane i prerađene neposredno nakon berbe. Idealna su baza za umake, juhe, pizzu i bruschette.

Napomena: Nakon otvaranja prebacite sadržaj iz limenke u drugu posudu, čuvajte u hladnjaku i potrošite u roku od tri dana.


Recept: Shakshuka

Sastojci:

  • 2 mlada luka
  • 1 paprika
  • 1 limenka sjeckanih rajčica, 400 g
  • 3 jaja
  • 1 žlica ulja za prženje, 10 ml
  • 1 čajna žličica soli, 5 g
  • začinska mješavina za shakshuku ili začini prema želji

Priprema:

  1. Mladi luk i papriku operite te narežite na kolutiće odnosno trakice. Dio zelenog dijela luka ostavite za ukrašavanje.
  2. U dubokoj tavi zagrijte ulje i pirjajte luk dok ne postane staklast. Dodajte papriku i začine te pirjajte približno pet minuta na srednje jakoj vatri.
  3. Dodajte rajčice, posolite, popaprite i kuhajte još deset minuta na laganoj vatri.
  4. Kuhačom oblikujte tri udubljenja, u njih razbijte jaja, poklopite i kuhajte približno deset minuta na srednje jakoj vatri.
  5. Ukrasite zelenim dijelom mladog luka i poslužite.
Br. proiz. XPI-MM-227167
Sadržaj: 400 g
EAN: 4104420234857
Br. proizvođača: 227167
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: potrošiti brzo nakon otvaranja
Sirovine

Rajčica (oguljeno i nasjeckano)[1], Rajčica sok[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 100 / 24 kj / kcal
Masti 0,5 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,1 g
Ugljikohidrati 4 g
  od toga Šećer 4 g
Balastne tvari / Vlakna 0,9 g
Bjelančevine 1,5 g
Sol 0,1 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio sjeckane rajčice u limenci