Allergy Research Group Modificirani citrus pektin, 120 veg. kapsule
Kapsule za svakodnevnu dopunu
€ 64,11 € 67,49 -5%
(€ 1.393,70 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- smanjena molekularna težina
- sadrži kalij i natrij
- visoko pročišćeni citrusni pektin
-
BEZ fruktoze
Opis
Modificirani citrus pektin odlikuje se smanjenom molekularnom težinom i nudi standardizirani sastav polisaharida, citrusnog pektina i galakturonske kiseline. Svaka kapsula sadrži pažljivo odabrane sastojke, uključujući kalij i natrij.
- Prosječna molekularna težina: 30 kD
- pH vrijednost: 6,0–7,2
- Metoksilacija: ≤ 5 %
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 3 kapsule dnevno između obroka s puno tekućine ili prema uputama liječnika.
Napomena:
Osobe na prehrani s niskim unosom natrija trebaju potražiti savjet liječnika prije primjene.
Otkrijte i Modificirani citrus pektin, prah
| Br. proiz. | DS-72060 |
|---|---|
| Sadržaj: | 120 veg. kapsule |
| EAN: | 713947720602 |
| Br. proizvođača: | [ARG-72060] |
| Marke: | Allergy Research Group |
| Oblik prezentacije: | Kapsule |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | BEZ fruktoze |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Imunološki sustav |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 3 kapsule |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 25 / 6 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1,5 g |
| od toga Šećer | 240 mg |
| Balastne tvari / Vlakna | 1,8 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 mg |
| natrij | 90 mg |
| kalij | 3 mg |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (3 kapsule) |
|---|---|
| Modificirani citruspektin | 1,5 g |
| Polisaharidi | 1,5 g |
| Galakturonska kiselina | 975 mg |
Sirovine
hidroksipropilmetilceluloza, Mikrokristalna celuloza, L-leucin
Opće informacije o pektinima
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Deltastar Nutrients B.V., Floriadelaan 10, 5928 RK, Venlo, Nizozemska, service@deltastar.nl |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Allergy Research Group Modificirani citrus pektin
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 2 | (100%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.