Allergy Research Group Modificirani citrus pektin, prah, 454 g
Pektin citrusa u prahu za shakeove
€ 188,09 € 197,99 -5%
(€ 414,30 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- pektin citrusa iz kore citrusa
- bolja apsorpcija
- hipoalergeno
Opis
Ovaj prah sadrži modificirani citrusni pektin (citrus pectin) kojemu je kroz poseban proces smanjena molekularna veličina. Prosječna molekularna težina iznosi oko 30 kD, a metoksilacija iznosi najviše 5 %.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 1 vrhom punu čajnu žličicu (oko 5 g) praha u vodi, soku ili nekoj drugoj tekućini 3 x dnevno, i to između obroka. Ili prema uputama liječnika.
Modificirani citrus pektin dostupan je i u obliku kapsula.
| Br. proiz. | DS-71990 |
|---|---|
| Sadržaj: | 454 g |
| EAN: | 713947719903 |
| Br. proizvođača: | [ARG-71990] |
| Marke: | Allergy Research Group |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Opće informacije: | Ako uzimate lijekove ili vam je dijagnosticirana bilo kakva bolest, posavjetujte se s liječnikom prije uzimanja, Ako ste trudni ili dojite, posavjetujte se s liječnikom prije uzimanja |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Imunološki sustav |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 5 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 0 g |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 5 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4,4 g |
| | 0 g |
| Sol | 300 mg |
Sastav
| Sastav | po 5 g |
|---|---|
| Modificirani citruspektin | 5 g |
| Polisaharidi | 3,5 g |
| Galakturonska kiselina | 2,75 g |
Opće informacije o pektinima
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Deltastar Nutrients B.V., Floriadelaan 10, 5928 RK, Venlo, Nizozemska, service@deltastar.nl |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Allergy Research Group Modificirani citrus pektin, prah
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.