Sonnentor Bio Lady Green zeleni čaj - svježi, 90 g
Lagani užitak u šalici s intenzivnim aromama
€ 5,19
(€ 57,67 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- zeleni čaj i limunska trava
- osvježavajuće trpko i limunasto
- prirodno i bez dodanog šećera
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Kineski zeleni čaj i limunska trava - tradicionalna mješavina zelenog čaja u najboljoj bio kvaliteti! Trpke i limunasto-svježe, fine okusne nijanse razvijaju se u Vašoj šalici, izvrsna alternativa napitcima s kofeinom.
Savjet: U vrućim ljetnim danima ovaj čaj prija i ledeno ohlađen: ostavite ga da se malo ohladi, dodajte kockice leda i krišku limuna - gotovo!
| Br. proiz. | XPI-ST-01222 |
|---|---|
| Sadržaj: | 90 g |
| EAN: | 9004145012226 |
| Br. proizvođača: | 01222 |
| Marke: | Sonnentor |
| čaj: | u rinfuzi, Vrećice čaja |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1022 / 244 kj / kcal |
| Masti | 3,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,8 g |
| Ugljikohidrati | 3,9 g |
| od toga Šećer | 1,6 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 56,4 g |
| | 21,1 g |
| Sol | 0,04 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|