Sonnentor Bio klice Mungo grah, 120 g
Pripremite klice, pozor, sad!
€ 2,99
(€ 24,92 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- vrijeme klijanja: 4-5 dana
- idealno za azijsku kuhinju
- oplemenjuje salate, juhe i jela iz tave
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Klasik za azijsku kuhinju! Proklijali Mungo grah sadrži proteine, ugljikohidrate, vitamin A, kalij i fosfor. Današnju kuhinju teško je zamisliti bez ove poslastice, a oplemenjuje salate, juhe i jela iz tave.
Savjet:
- Vrijeme namakanja: 12 sati, vrijeme klijanja: 4-5 dana, posuda za klijanje: staklenka za klijanje
Izdanke bi nakon klijanja trebalo čuvati u hladnjaku te ih pojesti što je prije moguće, jer će inače postati gorki i žilavi.
| Br. proiz. | XPI-ST-001138 |
|---|---|
| Sadržaj: | 120 g |
| EAN: | 9004145001138 |
| Br. proizvođača: | 1138 |
| Marke: | Sonnentor |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
Sirovine
Mungobohnen[1]
- Bio
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1285 / 307 kj / kcal |
| Masti | 1,2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,26 g |
| Ugljikohidrati | 41,5 g |
| od toga Šećer | 2,71 g |
| | 23,1 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Proizvođač: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|