Sonnentor Bio čubar, 20 g
Partner mahunarki
€ 3,09
(€ 154,50 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- intenzivno-začinjeni miris
- lagano-osvježavajući okus
- višestruko primjenjivo
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Da ova biljka paše uz grah, nije preveliko iznenađenje. No ona općenito dobro harmonira sa svim vrstama mahunarki kojima paprato-ljuta aroma daje malo više poleta. Okus koji pomalo podsjeća na majčinu dušicu, metvicu i mažuran dobro pristaje i uz krumpir, kupus i korjenasto povrće. Čubar osvaja svojim intenzivno začinjenim mirisom. Paprato-ljuta aroma podsjeća na mažuran i majčinu dušicu i ostavlja dugotrajan, blago osvježavajući okus na nepcu.
Savjeti i priprema:
Čubar se smatra neizostavnim začinom za jela od graha i idealan je za jela od (slanutka) i leće. Jela od krumpira, kupusa i korjenastog povrća tako dobivaju više začinjenosti. Čubar je izvrstan i za krepka mesna jela i složence. Savjet: u idealnom slučaju dodajte tek na kraju vremena kuhanja.
| Br. proiz. | XPI-ST-003132 |
|---|---|
| Sadržaj: | 20 g |
| EAN: | 9004145003132 |
| Br. proizvođača: | 3132 |
| Marke: | Sonnentor |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez jaja, Bez ribe, Bez soje, Bez laktoze, Bez celera, Bez senfa, Bez sezama, Bez lupina, Bez mekušca |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | BEZ kvasca, Vegansko, Vegetarijansko, BEZ pšenice, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma, Bez pojačivača okusa |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1248 / 298 kj / kcal |
| Masti | 5,91 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,09 g |
| Ugljikohidrati | 53,5 g |
| od toga Šećer | 52,97 g |
| | 6,73 g |
| Sol | 0,06 g |
Sirovine
Vrisak bio
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|