Seeberger Zaslađene Soft brusnice, 125 g
Cijeli plodovi za pun užitak
€ 2,59
(€ 20,72 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s finom slatkoćom
- voćno-kiselkasta aroma
- predivno mekana konzistencija
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Meke brusnice tvrtke Seeberger raspolažu, kao što to njihovo ime već daje naslutiti, s predivno mekanom konzistencijom. Posebnom postupku oplemenjivanja one mogu zahvaliti to što zadržavaju svoju izraženu, voćno-kiselkastu aromu.
| Br. proiz. | XPI-MM-2967602 |
|---|---|
| Sadržaj: | 125 g |
| EAN: | 4008258296004 |
| Br. proizvođača: | 2967602 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1214 / 290 kj / kcal |
| Masti | 1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,2 g |
| Ugljikohidrati | 66 g |
| od toga Šećer | 59 g |
| | 0,5 g |
| Sol[1] | 0,02 g |
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
60 % brusnice, šećer, suncokretovo ulje
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|