Seeberger Power miks orašastih plodova, 125 g
Ukusan snack za kod kuće i na putu!
€ 3,99
(€ 31,92 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- bogato bjelančevinama i vitaminom E
- svestran miks
- prirodno i ukusno
Prikladno uz to
Opis
Ovaj ukusni miks orašastih plodova tvrtke Seeberger nudi vam ukusnu raznolikost!
Pored hrskavih jezgri oraha sadržani su i indijski oraščići, kao i blanširani i prirodni bademi. Na taj način ne otklanjate samo dosadnu glad, već tijelo opskrbljujete i bjelančevinama i vitaminom E - idealan snack za školu, fakultet i ured!
| Br. proiz. | XPI-MM-1537601 |
|---|---|
| Sadržaj: | 125 g |
| EAN: | 4008258153031 |
| Br. proizvođača: | 1537601 |
| Marke: | Seeberger |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2667 / 637 kj / kcal |
| Masti | 55 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 6,1 g |
| Ugljikohidrati | 11 g |
| od toga Šećer | 4,4 g |
| | 22 g |
| Sol | 0,02 g |
Sirovine
Orasi, indijski oraščići, blanširani bademi, Bademi
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|