Seeberger Čokoladni miks s pekan orasima, 150 g
Priuštite si pauzu za grickanje!
€ 5,09
(€ 33,93 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- fina zračna čokolada
- hrskavi orašasti plodovi
- voćno bobičasto voće
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Ovaj čokoladni miks tvrtke Seeberger donosi čistu raznolikost! Sastoji se 25 % od pahuljaste zračne čokolade, koja se jednostavno topi na jeziku. Za voćne akcente brinu se brusnice i višnje, dok pekan orasi i indijski oraščići daju miksu hrskavi zagriz. Ukusan snack užitak za svaki dan!
Napomena:
Bijeli sloj na bobičastom voću znak je ušećeravanja, a pritom se radi o prirodnom procesu, a ne o kvarenju.
| Br. proiz. | XPI-MM-1573901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4008258157008 |
| Br. proizvođača: | 1573901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2156 / 515 kj / kcal |
| Masti | 31 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 8,4 g |
| Ugljikohidrati | 48 g |
| od toga Šećer | 37 g |
| | 8,9 g |
| Sol[1] | 0,07 g |
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
25 % Vollmilch-Luftschokolade (Zucker, Punomasno mlijeko u prahu, Kakao maslac, Kakao pasta, Slatka sirutka u prahu, Emulgator (lecitin), Überzugsmittel (Gummi Arabicum, Tapioka škrob)), indijski oraščići, 15 % Pekannüsse, 12 % brusnice, Zucker, 11 % Kirschen, suncokretovo ulje
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|