bioasia Bio stakleni rezanci dugi, 100 g
Neutralan okus i svestrana primjena
€ 1,99
(€ 19,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- od škroba graška
- brzo pripremljeno
- vegansko i bez glutena
-
Vegansko -
Bez glutena
Opis
Unesite lakoću i azijske arome na tanjur uz duge Bio staklene rezance marke bioasia! Pripremite osvježavajuću salatu s hrskavim povrćem, svježim začinskim biljem i mekim staklenim rezancima – pravi užitak u toplim danima! Ili ih dodajte u ukusnu juhu koja Vas grije iznutra. Također se odlično snalaze u jelima iz tave i savršeno nadopunjuju arome Vaših umaka!
Stakleni rezanci sastoje se od škroba graška, prirodno su veganski kao i bez glutena te svestrani za upotrebu!
Priprema:
- Rezance namačite 5 minuta u vrućoj vodi.
- Ocijedite rezance i odmah ih upotrijebite.
| Br. proiz. | XPI-KK-7384 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4316734073842 |
| Br. proizvođača: | 7384 |
| Marke: | bioasia |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Tjestenina |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati na suhom |
Sirovine
Graškov škrob[1], voda
- Bio
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1457 / 348 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 86 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| | 0,5 g |
| Sol | 0,14 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Njemačka, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|