bioasia Bio Miso pasta za juhu, 200 g
Zaboravite dosadne gotove juhe
€ 4,89
(€ 24,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- baza za juhe
- autentičan okus
- vegansko
-
Vegansko
Opis
Priuštite si zagrljaj koji grije za Vaše okusne pupoljke uz Bio Miso pastu za juhu marke bioasia! Ova krepka pasta Vaše je tajno oružje za autentična azijska jela s rezancima koja Vas odmah vode u daleke zemlje.
S Miso pastom u tren oka pripremite ukusnu juhu koja Vas grije iznutra. Tamnocrvena Aka Miso pasta daje Vašim juhama s rezancima bogatu, blago slanu notu i ugodnu dubinu, koja savršeno pristaje uz Udon, Ramen ili Soba rezance!
| Br. proiz. | XPI-KK-9909 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4316734089539 |
| Br. proizvođača: | 9909 |
| Marke: | bioasia |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati na suhom, čuvati u hladnjaku nakon otvaranja |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 703 / 168 kj / kcal |
| Masti | 5,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,9 g |
| Ugljikohidrati | 18 g |
| od toga Šećer | 14 g |
| | 11 g |
| Sol | 12 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Njemačka, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|