kruut Bio domaća superhrana (Heimische Superfoods), 70 g
Prah samoniklog bilja s koprivom, maslačkom i sedmolistom (Giersch)
€ 13,09
(€ 187,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- idealno kao alternativa za matchu
- šumsko-svjež okus
- savršeno za biljni latte (Herbal Latte)
Opis
Prah od samoniklog bilja Domaća superhrana (Heimische Superfoods) marke kruut poslužit će Vam kao osvježavajuća alternativa za matchu kad god to poželite. Njegov šumsko-svjež okus proizlazi iz kombinacije koprive, maslačka i sedmolista. Biljke se beru ručno na odabranim ekološkim imanjima, a zatim se nježno suše i melju kako bi se izgubilo što manje dragocjenih biljnih tvari. Bilje prirodno sadrži vrijedne minerale i biljne proteine, čime ovaj prah od samoniklog bilja postaje savršen dodatak Vašoj svakodnevici.
Okus: Čist okus je opor i zemljan, ali ne i gorak. Poput svježeg maslačka. Pomiješan s mlijekom ili u smoothieju ima šumsko-svjež okus.
Mogućnosti pripreme:
- Ujutro umiješano u müsli ili smoothie.
- U preljevima za salate ili umacima za dodatnu dozu hranjivih tvari.
- S pjenastim zobenim mlijekom kao Herbal Latte (biljni latte). Za ovo jednostavno umiješajte 1 jušnu žlicu praha u malo vode i zatim prelijte (biljnim) mlijekom i kockicama leda.
| Br. proiz. | KR-118 |
|---|---|
| Sadržaj: | 70 g |
| EAN: | 4260703370053 |
| Br. proizvođača: | 118 |
| Marke: | kruut |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bez sintetičkih dodataka |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Imunološki sustav, Živci, Metabolizam |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1030 / 246 kj / kcal |
| Masti | 4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3,2 g |
| Ugljikohidrati | 51,3 g |
| od toga Šećer | 46,3 g |
| | <0,5 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kruut GmbH, Auguststraße 50B, 10119 , Berlin, Njemačka, www.kruut.de |
|---|