Schalk Mühle Bio sjemenke konoplje, 300 g
100 % iz Austrije
€ 13,59
(€ 45,30 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- izvrsno kao posip za salate
- oljušteno i netretirano
- s puno aminokiselina
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Sjemenke konoplje sadrže brojne dragocjene aminokiseline i dijetalna vlakna. Sjemenke se izvrsno mogu koristiti kao posip za salate. Orašasta grickalica koja se smije kombinirati i s jogurtom te mueslima! Sjemenke konoplje prirodno ne sadrže gluten, međutim, zbog procesa proizvodnje mogu sadržavati tragove glutena.
| Br. proiz. | XPI-SM-5472 |
|---|---|
| Sadržaj: | 300 g |
| EAN: | 9120062431558 |
| Br. proizvođača: | 5472 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze, Bogato vlaknima |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Sjeme |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
100 % sjemenke konoplje (geschält)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2646 / 632 kj / kcal |
| Masti | 55 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,8 g |
| Ugljikohidrati | 2,8 g |
| od toga Šećer | 1,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 5 g |
| | 29 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Schalk Mühle Bio sjemenke konoplje
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,8 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 3 | (75%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (25%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
4 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.