Schalk Mühle Bio sirovi protein sjemenki konoplje u prahu, 350 g
50 % udjela bjelančevina
€ 13,59
(€ 38,83 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100 % austrijski sastojci
- savršeno za vegane
- svestrana primjena
-
Vegansko
Opis
Ovaj visokokvalitetni protein u prahu pažljivo se odmašćuje i melje od 100 % austrijskih sastojaka u vlastitom mlinu, tako da nastaje proizvod najviše kvalitete. S udjelom bjelančevina od 50 % savršen je za uravnoteženu prehranu te je idealna zamjena za meso za vegetarijance i vegane. Intenzivan orašast okus čini ga osim toga ukusnim sastojkom za smoothieje, shakeove, mueslije i mješavine za pečenje kruha. Naš savjet: Prilikom paniranja pomiješajte prah s brašnom i veselite se sasvim posebnom užitku.
| Br. proiz. | XPI-SM-5513 |
|---|---|
| Sadržaj: | 350 g |
| EAN: | 9120062432210 |
| Br. proizvođača: | 6251 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
100 % sirovi protein konoplje u prahu (aus Österreich)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1516 / 362 kj / kcal |
| Masti | 11 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,7 g |
| Ugljikohidrati | 5 g |
| od toga Šećer | 4,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 21 g |
| | 50 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Schalk Mühle Bio sirovi protein sjemenki konoplje u prahu
5 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 5 | (71%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (14%) |
| 3 zvjezdice | | 1 | (14%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
7 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 5 recenzija na drugim jezicima.
- Bez recenzija.