Schalk Mühle Bio prah aronije, 200 g
Ekstra fino mljeveno
€ 11,29
(€ 56,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- izvanredna kvaliteta
- iz domaćeg uzgoja
- svestrana primjena
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Bilo za pečenje, za doručak u mueslima ili u smoothiejima, ovaj prah aronije u ekološkoj kvaliteti uvijek predstavlja pravi užitak. Prah se u tvrtki Schalk Mühle izuzetno fino melje bez dodavanja aroma i bojila. Tako predstavlja savršen sastojak u najrazličitijim jelima.
Od najboljih austrijskih sirovina od domaćih ekoloških poljoprivrednika
| Br. proiz. | XPI-SM-6205 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 9120062431688 |
| Br. proizvođača: | 6205 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez umjetnih boja, Bez pojačivača okusa |
Sirovine
100 % prah komine bobica aronije[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1197 / 286 kj / kcal |
| Masti | 4,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 27 g |
| od toga Šećer | 9,4 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 54 g |
| | 6,9 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|