Schalk Mühle Bio austrijsko djevičansko ulje šafranike, 250 ml
Zdrav pratitelj vaših obroka
€ 14,69
(€ 58,76 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za laganu dijetu i sirovu hranu
- bogato nezasićenim masnim kiselinama
- blag okus
-
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Slični proizvodi
Opis
Ekološko ulje šafranike, dobiveno od istoimene biljke, posebno se ističe visokim udjelom višestruko nezasićenih masnih kiselina, vitamina A, E i K. Blag okus koji se razvija tek nakon nekoliko sekundi savršen je pratitelj za laganu dijetu i sirovu hranu.
Važno: Ekološko ulje šafranike nije otporno na toplinu te nije namijenjeno za pečenje i prženje!
| Br. proiz. | XPI-SM-5563 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 9120062430292 |
| Br. proizvođača: | 5563 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko |
Sirovine
100 % hladno prešano ulje šafranike[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 100 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 9,2 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 12 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline | 79 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|
Prikladno uz to
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Schalk Mühle Bio austrijsko djevičansko ulje šafranike
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.