Rapunzel Organska kaša za doručak - Ayurveda, 500 g
Veganski, hranjiv i uravnotežen
€ 6,89
(€ 13,78 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s prosom, ječmom i zobi
- zagrijavajući začini i šljive
- okus topao i hladan
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Veganska kaša za doručak za ljubitelje Ayurvede i sve koji vole započeti dan na uravnotežen način: u ovoj mješavini proso, ječam i zobene pahuljice susreću se s kokosom, voćnim šljivama i toplim začinima poput đumbira, cimeta, kardamoma, kurkume i crnog papra. Dašak prave bourbon vanilije miluje nepce i dušu. Zaključak: Hranjivo, ukusno i dugotrajno!
Savjet: Kaša se ne poslužuje samo s toplim i hladnim mlijekom ili biljnim napitcima, već je po želji možete zgusnuti i jogurtom ili voćnim sokovima.
| Br. proiz. | XPI-BIOG-253952 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4006040124573 |
| Br. proizvođača: | 253952 |
| Marke: | Rapunzel |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | P - Lupine |
Sirovine
25 % integralne prosene pahuljice[1], 20 % Zobeno brašno od cjelovitih žitarica[1], 10 % kokosovo brašno[1], 10 % kokosovo brašno[1], mljevene datulje[1], integralno rižino brašno[1], 8 % sjeckane sušene šljive[1], 5 % integralne ječmene pahuljice[1], laneno brašno[1], Bourbon vanilija[1], Ginger[1], Cimet[1], kardamom[1], kurkuma[1], crni papar[1], Kamena sol
- iz kontrolirane ekološke proizvodnje
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1595 / 381 kj / kcal |
| Masti | 10,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 7,9 g |
| Ugljikohidrati | 55,5 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 11,1 g |
| | 9,9 g |
| Sol | 0,05 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Njemačka, www.rapunzel.de |
|---|