nutri + Vegan 3K proteinski prah, Cinnamon Cereal (1.000 g)
Tvoja biljna mješavina proteina
€ 37,49
(€ 37,49 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- min. 22 g proteina po porciji
- kremasta tekstura, ugodno slatko
- kombinacija 3 izvora proteina
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Veganski 3-komponentni proteinski prah sadrži oko 24 g proteina* po porciji i podupire prehranu bogatu proteinima, usmjerenu na sport – potpuno bez sastojaka životinjskog podrijetla.
Kombinacija sojinog, graškovog i suncokretovog proteina osigurava potpun aminokiselinski profil, posebno kremastu teksturu i ugodno prirodnu slatkoću.
Idealno za podršku izgradnji mišića, regeneraciji ili kao biljni izvor proteina u svakodnevici. Jednostavno pomiješaj s vodom ili biljnim napitkom i uživaj.
Preporuka za konzumaciju:
30 g praha u 350-400 ml vode ili biljnog napitka. Idealno konzumirati nakon treninga.
Priprema:
Ulij tekućinu u shaker i dodaj 30 g praha. Dobro protresi dok se prah potpuno ne otopi. Za pripremu se preporučuje shaker za proteine.
*Ovisno o okusu
| Br. proiz. | nupl-X001RJ5DLR |
|---|---|
| Sadržaj: | 1.000 g |
| EAN: | 4260351439751 |
| Br. proizvođača: | X001RJ5DLR |
| Marke: | nutri + |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrijeme korištenja: | Nakon treninga |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta proteina: | biljni proteini |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
izolat sojinih proteina, 4 % Ceylon Cinnamon Powder, protein graška
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | na porciju (30 g)[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1541 / 368 kj / kcal | 461 / 110 kj / kcal |
| Masti | 2,5 g | 0,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,9 g | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 8,7 g | 2,6 g |
| od toga Šećer | 2,8 g | 0,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2,6 g | 0,8 g |
| | 76 g | 23 g |
| Sol[1] | 2,7 g | 0,8 g |
- Der Salzgehalt ist ausschließlich in der Anwesenheit natürlich vorkommenden Natriums begründet.
- 30 g in 350 ml Wasser
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| L- leucin[1] | 7,9 g |
| L-lizin[1] | 6,1 g |
| L-treonin[1] | 3,8 g |
| L-valin[1] | 4,4 g |
| L-izoleucin[1] | 4,6 g |
| L-fenilalanin[1] | 5,2 g |
| L-metionin[1] | 1,4 g |
| L-triptofan[1] | 1,3 g |
| L-histidin | 2,5 g |
| L-prolin | 4,7 g |
| L-tirozin | 3,9 g |
| L-arginin | 7,8 g |
| L-glicin | 4,3 g |
| L-cistein | 1,6 g |
| L-glutaminska kiselina | 19,3 g |
| L-asparaginska kiselina | 11,3 g |
| L-serin | 5 g |
| L-alanin | 4,7 g |
- esencijalne aminokiseline
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Nutrition-Plus Germany, Herrenwiesenring 19, 53501 , Grafschaft, Njemačka, info@nutri-plus.de, www.nutri-plus.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za nutri + Vegan 3K proteinski prah
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.