Nikolaus Nature animal RENOSAN® za mačke, 36 g
Visokokvalitetan sastav posebnih prirodnih tvari
€ 32,49
(€ 902,50 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s važnim mikronutrijentima
- bez GMO-a
- proizvedeno u Austriji
Opis
Funkcionalni bubrezi imaju važnu ulogu u procesu eliminacije. Bubrezi moraju ispravno obavljati svoj posao kako bi omogućili nesmetano uklanjanje zagađivača. Za to je važno tijelo uvijek opskrbljivati važnim mikronutrijentima.
RENOSAN® za mačke sadrži usklađenu formulu prirodnih komponenti. Između ostalog, sadrži artičoku u kombinaciji s omega-3 masnim kiselinama i mačjom metvicom.
Preporuka za hranjenje:
1/2 mjerne žlice na cca 5 kg tjelesne težine.
Preporuča se hraniti cijelim sadržajem limenke ili slijediti preporuku terapije. Prije upotrebe limenku malo protresite.
Savjet: Isprva uvijek hranite polako - otopite ili dodajte poslasticama.
| Br. proiz. | NN-OV.00201.P0036 |
|---|---|
| Sadržaj: | 36 g |
| EAN: | 9120081880207 |
| Br. proizvođača: | OV.00201.P0036 |
| Marke: | Nikolaus Nature animal |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Oprema za životinje |
| Svojstva : | Bez GMO, Za životinje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta životinje: | Mačka |
Sastav
Nutritivni dodaci
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin E (3a700) | 18.000 mg |
| L-karnitin (3a910) | 5.900 mg |
analitičke komponente
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| sirove bjelančevine | 30 % |
| sirova vlakna | 2,5 % |
| sirova ulja i masti | 9 % |
| sirovi pepeo | 17,3 % |
Sastav
hitozan/hitin (iz mekušaca i rakova), plazma protein, riblje ulje u prahu, kalcijev karbonat, ulje noćurka u prahu (gama-linolenska kiselina), mačja metvica, magnezijev acetat, grmolika djetelina (Lespedeza capitata), prirodni vitamin B iz klica heljde, folna kiselina, selen (kao inaktivirani kvasac obogaćen selenom), omega-3 masne kiseline (veganske), vitamin E (d-alfa-tokoferol), L-karnitin
Pravne informacije
| Proizvođač: | N. Ludwig GmbH, Johann Schreiner Straße 3b, 8074, Raaba-Grambach, Austrija, office@nikolaus-nature.com, www.nikolaus-nature.com |
|---|