Nikolaus Nature animal PetEnzym® Dog, 105 g
Dodatak prehrani za pse
€ 44,49
(€ 423,71 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- poboljšava apsorpciju hranjivih tvari
- enzimi iz kivija i papaje
- s vitaminom B12
Opis
PetEnzym® Dog tvrtke Nikolaus Nature posebno je razvijen za pse kako bi podržao apsorpciju hranjivih tvari. Dodatak prehrani za pse sadrži mješavinu amilaze, proteaze i lipaze te je dodatno obogaćen vitaminom B12. Enzimi u formulaciji dobivaju se iz kivija, manga, papaje i ananasa.
Preporuka za hranjenje:
Umiješajte prah u hranu. Navlažite suhu hranu (u idealnom slučaju visokokvalitetnim maslinovim uljem) i umiješajte PetEnzym® Dog.
| Težina psa | Količina praha |
|---|---|
| Oko 10 kg | 1/4 ravne mjerne žlice |
| Oko 25 kg | 1/2 ravne mjerne žlice |
| Oko 50 kg | 1 ravna mjerna žlica |
Napomena:
PetEnzym® se može davati, primjerice, nakon operacija, nakon davanja lijekova, kod probavnih smetnji ili u starijoj dobi.
| Br. proiz. | NN-OV.00116.P0105 |
|---|---|
| Sadržaj: | 105 g |
| EAN: | 9120081881815 |
| Br. proizvođača: | OV.00116.P0105 |
| Marke: | Nikolaus Nature animal |
| Vrste proizvoda: | Oprema za životinje |
| Svojstva : | Za životinje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta životinje: | Pas |
Sastav
listovi manga (Mangifera indica), sušeni ananas, papaja u prahu, sušeni kivi, zelen pelina (Artemisia absinthium), sjemenke komorača (Foeniculum vulgare), Yucca schidigera, pelin (Artemisia abrotanum)
Sastav
analitičke komponente
| Sastav | |
|---|---|
| sirove bjelančevine | 8 % |
| sirova vlakna | 10,5 % |
| sirova ulja i masti | 8,5 % |
| sirovi pepeo | 10,5 % |
Nutritivni dodaci
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin B12 | 4,5 µg |
Tehnološki aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| hidrolizirani lecitin 1c322ii | 72 mg |
Pravne informacije
| Proizvođač: | N. Ludwig GmbH, Johann Schreiner Straße 3b, 8074, Raaba-Grambach, Austrija, office@nikolaus-nature.com, www.nikolaus-nature.com |
|---|