Nikolaus Nature animal BASIC CARE® za mačke, 50 g
Osnovna opskrba mineralima, vitaminima i elementima u tragovima
€ 26,49
(€ 529,80 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bez genetske tehnologije
- idealno za BARF prehranu
- s omega-3 masnim kiselinama
Opis
Neravnoteža hranjivih tvari kod mačaka obično se javlja kada sama hrana nije dovoljna za optimalnu opskrbu hranjivim tvarima.
Zbog toga uravnotežena hranjiva osnova i dobrobit mačke idu ruku pod ruku, 'Nikolaus Nature animal' je razvio svoj BASIC CARE® za mačke, prirodni kompleks hranjivih tvari za mačke svih veličina, dobi i vrsta.
Preporuka za hranjenje:
1/2 mjerne žlice na cca 5 kg tjelesne težine.
Preporuča se hraniti cijelim sadržajem limenke ili slijediti preporuku terapije. Prije upotrebe limenku malo protresite.
Savjet: Isprva uvijek hranite polako - umiješajte ili dodajte poslasticama.
| Br. proiz. | NN-OV.00211.P0050 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 9120081880115 |
| Br. proizvođača: | OV.00211.P0050 |
| Marke: | Nikolaus Nature animal |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Oprema za životinje |
| Svojstva : | Bez GMO, Za životinje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta životinje: | Mačka |
Sastav
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin D3 | 85.000 IU |
| vitamin E | 17.000 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 900 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 850 mg |
| vitamin B6 | 850 mg |
| vitamin B12 | 2.100 µg |
| vitamin B5 (kalcijev D-pantotenat) | 3.500 mg |
| vitamin B3 (niacinamid) | 3.300 mg |
| vitamin B9 (folna kiselina) | 350 mg |
| biotin | 75.000 µg |
| L-karnitin | 13.000 mg |
| cinkov kelat aminokiselinskog hidrata | 2.200 mg |
| jod (kao kalcijev jodat, bezvodni) | 45 mg |
| kvasac obogaćen selenom | 11 mg |
Tehnološki aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| bentonit | 50.000 mg |
Sirovine
Plasma protein, Calciumcarbonat, Monocalcium phosphate, Carrot powder, Lanene sjemenke,
Pravne informacije
| Proizvođač: | N. Ludwig GmbH, Johann Schreiner Straße 3b, 8074, Raaba-Grambach, Austrija, office@nikolaus-nature.com, www.nikolaus-nature.com |
|---|