Natural Power Protein 5 komponenti 500 g, vanilija (500 g)
Mješavina 5 visokokvalitetnih izvora proteina
€ 21,59 € 23,99 -10%
(€ 43,18 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 23 - 24 g proteina po porciji
- nizak udio masti i ugljikohidrata
- s visokokvalitetnim BCAA
Opis
Ovaj proteinski prah kombinira vam prednosti pet različitih izvora proteina, uključujući proteine koji se brzo i sporo apsorbiraju. U to se ubrajaju izolat proteina sirutke, koncentrat proteina sirutke, sojin izolat, bjelanjak jajeta i natrijev kazeinat. Ovu formulu odlikuju visok udio proteina i BCAA, kao i nizak udio masti te ugljikohidrata.
Proizvod proizveden u Austriji temelji se isključivo na pažljivo odabranim i visokokvalitetnim sirovinama koje se obrađuju prema najstrožim higijenskim standardima i standardima za hranu.
Preporuka za konzumaciju:
Pomiješajte 1 porciju (30 g = oko 3 vrhom pune jušne žlice) s 250 ml vode. Preporučena količina konzumacije je 1-3 shakea dnevno.
- kratko prije vašeg treninga
- nakon treninga
- kao vaš međuobrok
Osim toga, protein sirutke idealan je za obogaćivanje vaših raznih deserata. Isprobajte, primjerice, ukusne proteinske palačinke!
| Br. proiz. | NP-1900403 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 9010306453432 |
| Br. proizvođača: | 1903380 |
| Marke: | Natural Power |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Nakon treninga, Povremeno |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Mišići |
| Vrsta proteina: | proteini sirutke |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
protein sirutke[1], emulgator (lecitin), Sojin izolat, koncentrat proteina sirutke, emulgator (lecitin), sušeni bjelanjak kokošjeg jajeta, aroma, natrijev kazeinat, Indijski trputac - mljevene ljuske, sladilo (Sucralose)
- Primarni sastojci drugog podrijetla.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | po 30 g[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1520 / 363 kj / kcal | 456 / 109 kj / kcal |
| Masti | 2,5 g | 0,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,3 g | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 5,3 g | 1,6 g |
| od toga Šećer | 3,3 g | 1 g |
| | 79 g | 24 g |
| Sol | 1,8 g | 0,54 g |
- Veličina porcije (30 g) u 250 ml vode
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| valin | 4,99 g |
| izoleucin | 5,38 g |
| Leucin | 8,56 g |
| fenilalanin | 3,51 g |
| treonin | 4,96 g |
| metionin | 1,85 g |
| lizin | 7,2 g |
| triptofan | 1,43 g |
| asparaginska kiselina | 9,56 g |
| Serin | 4,08 g |
| glutaminska kiselina | 15,59 g |
| prolin | 4,9 g |
| Glicin | 2,21 g |
| alanin | 4,16 g |
| Tirozin | 2,89 g |
| histidin | 1,76 g |
| arginin | 3,54 g |
| cistein | 1,95 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Almi GmbH, Hörschinger Straße 1, 4064, Oftering, Austrija, office@naturalpower.at, www.naturalpower.at |
|---|