Moments by biogena good night bites 'Cashew-Date-Cream', 30 g
Mali zalogaji – veliki snovi
€ 3,39
(€ 113,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- namaz od indijskih oraščića s datuljama
- s mikronutrijentima
- vitamini, magnezij i ashwagandha
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Opustite se i uživajte - započnite svoju večernju rutinu s jedinstvenim good night bites tvrtke Moments by biogena. Veselite se užitku primamljivog, kremastog i nježnog punjenja od datulja i indijskih oraščića, obloženog tankim, hrskavim jastučićem od vafla sa šafranom. Odabrani mikronutrijenti odlikuju ovaj snack namijenjen večernjim i noćnim satima. Vitamin B3, vitamin B6 i vitamin B12 pronalaze svoje mjesto u ovoj recepturi zajedno s magnezijem i ekstraktom ashwagandhe, poznatom i kao indijski ginseng.
Naravno, ne dodaje se uobičajeni šećer. Genijalna formula za zamjenu šećera ENSO16 tvrtke NEOH te prah od datulja zaslađuju ovu recepturu iz snova. Pritom se radi o sušenim, fino mljevenim datuljama – bez ikakvih drugih dodataka. Palmino ulje i gluten također smo izostavili.
- vitamin B6, vitamin B12 i niacin, kao i mineral magnezij, doprinose normalnoj funkciji živčanog sustava i normalnoj psihološkoj funkciji.
Good to know:
kako bismo naše zalogaje učinili još boljima, pažljivo ih pečemo u pećnici dok ne postanu hrskavi.
Inovacija godine u funkcionalnim snackovima:
- izvana prekrasno, iznutra još i više: luksuzna eksplozija okusa - prvo hrskavo, zatim kremasto.
- BIOGENA Inside s mikronutrijentima, kao što su vitamin B6 i B12, niacin i magnezij.
- oplemenjeno ekstraktom korijena ashwagandhe.
- 100 % vegansko, 100 % bez palminog ulja i 100 % bez glutena.
- NEOH Inside: bez dodanog šećera* i bez nepotrebnih aditiva.
Sadrži prirodno prisutne šećere.
Napomena:
sa sladilom.
| Br. proiz. | XAC-BGM-322000000016 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 9120089617553 |
| Br. proizvođača: | 322000000016 |
| Marke: | Moments by biogena |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati na suhom, čuvati podalje od svjetlosti |
Sirovine
35 % indijski oraščići, Rižino brašno, 10 % datulja u prahu, eritritol, Sucralose, polidekstroza, kukuruz, Agave, Cikorija, Coconut Oil, Slanutak brašno, Magnezij, ekstrakt ašvagande, niacin, vitamin B6, metilkobalamin, maltodekstrin, Sol, Rižin škrob, 0,01 % šafran, Kurkuma (Curcuma longa), Aroma vanilije, lecitin
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1830 / 437 kj / kcal |
| Masti | 25 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 8,7 g |
| Ugljikohidrati | 38 g |
| od toga Šećer | 8 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 18 g |
| | 10,2 g |
| Sol | 0,87 g |
| vitamin B6 | 6,7 mg |
| vitamin B12 | 16,7 µg |
| Magnezij | 300 mg |
| ekstrakt ašvagande | 67 mg |
Održivost u BIOGENI
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alimentastic Food Innovation GmbH, Strubergasse 24, 5020, Salzburg, Austrija, hello@alimentastic.com, www.alimentastic.com |
|---|