le melo ALLROUND Tri Berry Mix, 200 g
Hydration Core Formula s maltodekstrinom
€ 33,99
(€ 169,95 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- voćni okus bobičastog voća
- sadrži izomaltulozu
- s kompleksom vitamina B
Opis
ALLROUND Tri Berry Mix kombinira formulu Hydration Core s voćnim okusom bobičastog voća. Sadržani elektroliti, minerali i vitamini pružaju podršku tijekom dugih treninga.
Primjena:
- otopite 1 vrećicu u 500 ml vode
- pijte 30 minuta prije, tijekom ili nakon treninga
- Preporuka: 1 vrećica po satu sporta (ovisno o gubitku znoja)
1 pakiranje sadrži 20 vrećica.
| Br. proiz. | XDK-LEMELO-39015 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4270002997660 |
| Br. proizvođača: | 39015 |
| Marke: | le melo |
| Oblik prezentacije: | Prašak, Štapići |
| Ciljevi treninga: | Izdržljivost |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Tijekom sporta, Nakon treninga |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | na porciju (10 g)[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 138 / 33 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 7,3 g |
| od toga Šećer | 2,4 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 0,1 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,6 g |
- odgovara 1 štapiću (sticku)
Sirovine
maltodekstrin, izomaltuloza, limunska kiselina (E330)[1], natrijev klorid, prirodna aroma (Johannisbeer-Brombeer-Heidelbeer), glukoza (grožđani šećer), kalcijeve soli ortofosforne kiseline, kalijev citrat, crvena boja cikle[2], dolomit (Calcium-Magnesium-Carbonat), magnezijev citrat, kalijev klorid, magnezijev oksid, Sucralose[3], željezov glukonat, cinkov citrat, kolekalciferol, tiamin mononitrat, riboflavin, krom pikolinat
- Zakiseljivač
- Bojila
- Sladilo