Home of Ayurveda somamed Indijski curry, mljeveni, bio, 40 g
Za ljubitelje curryja koji vole ljuto
€ 3,69
(€ 92,25 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ljuta mješavina začina
- za jela od povrća i mesa
-
Bio certificirano
Opis
Ljuta, ukusna mješavina začina - kakva se rado koristi u indijskoj kuhinji. U Indiji domaćice svježe pripremaju svoju individualnu curry mješavinu. Gotova mješavina engleski je izum, ali je danas vrlo rasprostranjena. Prikladno za sva jela od povrća i mesa.
| Br. proiz. | XAY-MAH-24600062 |
|---|---|
| Sadržaj: | 40 g |
| EAN: | 9120044690553 |
| Br. proizvođača: | 24600062 |
| Marke: | Home of Ayurveda somamed |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | Bio certificirano |
| Ayurvedski proizvodi: | Začini |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1361 / 325 kj / kcal |
| Masti | 13,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 58,2 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 12,7 g |
| Sol | 0 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Maharishi Ayurveda GmbH, Reiting 4, 4682, Geboltskirchen, Austrija, www.ayurvedashop.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Home of Ayurveda somamed Indijski curry, mljeveni, bio
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
1,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 1 | (100%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.