Govinda Schoko Delight, bio, 120 g
Za ljubitelje čokolade
€ 4,99
(€ 41,58 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- pažljivo odabrani sastojci
- s finim datuljama
- veganski proizvod
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Kakao i datulje daju ovim čokoladnim voćnim kuglicama njihovu finu, prirodnu slatkoću. Veganski užitak bez kajanja.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H877 |
|---|---|
| Sadržaj: | 120 g |
| EAN: | 4038507003183 |
| Br. proizvođača: | H877 |
| Marke: | Govinda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1336 / 319 kj / kcal |
| Masti | 1,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,9 g |
| Ugljikohidrati | 65 g |
| od toga Šećer | 63 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 13 g |
| | 5,2 g |
| Sol | 0,05 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Govinda Schoko Delight, bio
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.