Govinda Salty Caramel Choc Bites, bio, 64 g
Čokoladni bio desert od datulja s finom notom soli i slanutkom
€ 4,59
(€ 71,72 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- datulje, slanutak i kuvertura
- čisto biljno i bez glutena
- s agavinim sirupom i morskom soli
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Salty Caramel Choc Bites brenda Govinda su izvrstan konfekt na bazi datulja i mljevenog slanutka. Preliveni plemenitom kuverturom s najmanje 70 % udjela kakaa, slatkoća agavinog sirupa susreće fini prstohvat morske soli i prirodnu aromu karamele. Ova veganska receptura iz kontrolirane ekološke proizvodnje nudi poseban doživljaj okusa za osviještene gurmane. Praktično pakiranje idealno je za put ili kao mala pažnja.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H013 |
|---|---|
| Sadržaj: | 64 g |
| EAN: | 4038507013366 |
| Br. proizvođača: | H013 |
| Marke: | Govinda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2064 / 493 kj / kcal |
| Masti | 30 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 23 g |
| Ugljikohidrati | 46 g |
| od toga Šećer | 36 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 7,7 g |
| | 5,8 g |
| Sol | 0,12 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|