Govinda Laddu kokos, bio, 120 g
Drevna indijska slastica od slanutka
€ 5,49
(€ 45,75 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- vegansko
- uravnotežuje Pitta došu
- sladak okus
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
S drevnom indijskom slasticom od slanutka ova tražena orijentalna poslastica postaje dostupna i zapadnim sladokuscima.
- Pruža cjelovit užitak!
- Za grickanje između obroka, kao dodatak čaju ili nakon meditacije.
Govinda's Naturkost
- Alternativa nije zabraniti, već napraviti bolje. Naime, slatkiši mogu biti izvanrednog okusa i bez umjetnih dodataka. Prema ovom temeljnom principu, Govinda's Naturkost proizvodi razne slatkiše koji nude puno više od pukog užitka.
- Prema Ayurvedi, ovi slatkiši uravnotežuju Pitta došu.
| Br. proiz. | XAY-GOV-826 |
|---|---|
| Sadržaj: | 120 g |
| EAN: | 4038507000113 |
| Br. proizvođača: | H826 |
| Marke: | Govinda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1867 / 446 kj / kcal |
| Masti | 27,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 23,8 g |
| Ugljikohidrati | 42,5 g |
| od toga Šećer | 17 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4,3 g |
| | 8,5 g |
| Sol | <0,1 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Govinda Laddu kokos, bio
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.