FutuNatura Organsko kokosovo ulje – hladno prešano, nerafinirano, 1.000 ml
Čisto organsko kokosovo ulje za upotrebu u kuhinji
€ 21,84 € 22,99 -5%
(€ 21,84 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100% čisto organsko kokosovo ulje
- idealno za prženje i pečenje
- svestrano
Opis
Otkrijte 100% djevičansko kokosovo ulje tvrtke FutuNatura u certificiranoj organskoj kvaliteti. Ovo kokosovo ulje hladno je prešano iz svježih kokosa (Cocos nucifera) u Šri Lanki. Nježan proces prešanja u potpunosti čuva prirodni okus i nježnu aromu ulja.
Ulje je nerafinirano i ima iznimnu stabilnost, što znači da može podnijeti visoke temperature. Izvrsno je za prženje, kuhanje u kuhaču i pečenje, te je idealan izbor za slatka i slana jela. Može se koristiti i za obogaćivanje smoothieja ili kao namaz.
Na sobnoj temperaturi ulje je bijelo i čvrsto, pa ga možete koristiti ili kao maslac ili kao ulje. Na oko 24°C postaje tekuće i bistro.
| Br. proiz. | NARA-FN162 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1.000 ml |
| EAN: | 3830072118412 |
| Br. proizvođača: | FN162 |
| Marke: | FutuNatura |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Kosa, Koža |
Sirovine
Kokosöl[1]
- Aus zertifiziert ökologischem Anbau
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3701 / 884 kj / kcal |
| Masti | 100 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 89,9 g |
| od toga mehrfach ungesättigte Fettsäuren | 5,1 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 4,9 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Be Healthy d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 , Kranj, Slovenija, info@futunatura.si |
|---|