ESN Designer Whey Protein, Strawberry Cream (300 g)
Vaš izvor proteina za svaki dan
€ 21,99
(€ 73,30 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- do 25 g proteina po porciji
- kombinacija koncentrata i izolata
- za shakeove, kaše i još mnogo toga
Opis
Designer Whey Protein spaja kremasti okus s visokokvalitetnim koncentratom i izolatom sirutke. Ovaj proteinski prah savršen je za sve koji žele svoju svakodnevnu opskrbu proteinima učiniti jednostavnom i ukusnom. Optimalna tekstura za shakeove, kaše i pekarske proizvode.
Proteini doprinose održavanju mišićne mase i podržavaju izgradnju mišića.
Priprema:
Pomiješajte 30 g praha (oko 3 vrhom pune jušne žlice) s 200 ml vode u shakeru. Alternativno možete koristiti mlijeko ili biljne napitke – pritom imajte na umu promijenjene nutritivne vrijednosti.
Preporuka za konzumaciju:
Uživajte u 1 do 3 porcije dnevno – npr. ujutro, nakon treninga ili između obroka.
| Br. proiz. | XPI-MM-11625 |
|---|---|
| Sadržaj: | 300 g |
| EAN: | 4250519665573 |
| Br. proizvođača: | 11625 |
| Marke: | ESN |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića, Definicija mišića |
| Vrijeme korištenja: | Tijekom sporta, Nakon treninga, Povremeno |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta proteina: | proteini sirutke |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
96 % mješavina proteina sirutke (ultrafiltrirani koncentrat proteina sirutke, cross-flow mikrofiltrirani izolat proteina sirutke), emulgator (lecitin (suncokret, soja[1])), aroma, Sol, Release Agent (silicijev dioksid), bojanje hrane (cikla u prahu), sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina (E330)), sladilo (Sucralose, steviol glikozidi iz stevije)
- Ovisno o dostupnosti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | na porciju (30 g)[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1620 / 387 kj / kcal | 486 / 116 kj / kcal |
| Masti | 5,6 g | 1,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3,1 g | 0,9 g |
| Ugljikohidrati | 4,3 g | 1,3 g |
| od toga Šećer | 3,5 g | 1,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,5 g | 0 g |
| | 81 g | 24 g |
| Sol | 0,63 g | 0,19 g |
- 30 g praha u 200 ml vode
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| alanin | 4,6 g |
| arginin | 2 g |
| asparaginska kiselina | 11 g |
| cistein | 2,7 g |
| glutaminska kiselina | 17 g |
| Glicin | 1,2 g |
| histidin | 1,5 g |
| izoleucin | 6,1 g |
| Leucin | 11 g |
| lizin | 9,4 g |
| metionin | 1,8 g |
| fenilalanin | 3,1 g |
| prolin | 5 g |
| serin | 4,7 g |
| treonin | 7,8 g |
| triptofan | 1,7 g |
| tirozin | 3,2 g |
| valin | 6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Fitmart GmbH & Co. KG, Werner-von-Siemens-Straße 8, 25337 , Elmshorn, Njemačka, www.esn.com |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za ESN Designer Whey Protein
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.