Cosmoveda Bio voćni prah manga, 300 g
Jedno od najstarijih tropskih voća!
€ 32,99
(€ 109,97 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ima slatko-kiselkast okus
- kao osvježavajući napitak i mnogo više
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Kao jedno od najstarijih tropskih voća, mango se uzgaja već 6000 godina i odlikuje se vrlo uravnoteženim, ukusnim, slatko-kiselkastim okusom. Zreli plodovi se u Indiji koriste za osvježavajuće napitke, želee, chutneyje i sladoled te se prerađuju u kašice. Nezreli plodovi često se prerađuju u chutneyje i ukiseljeno povrće.
- Mango sušen na 40 °C
| Br. proiz. | XAY-COS-165325-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 300 g |
| EAN: | 4032108165325 |
| Br. proizvođača: | 165325-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Začini |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1507 / 360 kj / kcal |
| Masti | 207 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,6 g |
| Ugljikohidrati | 73,8 g |
| od toga Šećer | 73,5 g |
| | 3,5 g |
| Sol | 0,07 g |
Sirovine
mango[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|