Cosmoveda Bio Vacha Churna, 80 g
Prah korijena iđirota
€ 12,91 € 13,59 -5%
(€ 161,38 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prah od korijena iđirota
- ljut i gorak okus
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Vacha (Acorus calamus) biljka je visine 60 - 100 cm s podankom (rizomom) otprilike debljine palca, iz kojeg se razvija trobridna stabljika, bezlisni sabljasti listovi i mali zeleni cvjetovi. U ayurvedskoj se prehrani koristi njezin korijen.
- Opskrbljuje ljutim i gorkim okusima.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite četvrtinu mjerne žličice 2 puta s toplom vodom, između obroka. Dnevna doza od 0,60 g biljnog praha sadrži 5,28 mg polifenola.
| Br. proiz. | XAY-COS-123158 |
|---|---|
| Sadržaj: | 80 g |
| EAN: | 4032108123158 |
| Br. proizvođača: | 123158-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Dodaci prehrani, Mješavine začina (Churnas) |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Iđirot korijen[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Sastav
| Sastav | po 0,6 g |
|---|---|
| korijen iđirota (vacha, Acorus calamus) | 0,6 g |
| od toga polifenoli | 5,28 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|