Cosmoveda Bio Kalmegh Churna, 80 g
Prah od nadzemnih dijelova indijske ehinaceje
€ 14,21 € 15,79 -10%
(€ 177,63 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- iz indijskih i šrilankanskih Fair Trade i bio projekata
- nježno mljeveno ispod 40 °C
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Kalmegh (Andrographis paniculata) jednogodišnja je uspravna zeljasta biljka sa šiljasto kopljastim listovima i sitnim cvjetovima s crvenkastim vjenčićima. Njezino lišće, sjeme i korijenje koriste se u ayurvedskoj prehrani.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 1 ravnu mjernu žličicu s toplom vodom, između obroka. Poželjno je podijeliti u 2 porcije.
| Br. proiz. | XAY-COS-134062 |
|---|---|
| Sadržaj: | 80 g |
| EAN: | 4032108134062 |
| Br. proizvođača: | 134062-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Dodaci prehrani, Mješavine začina (Churnas) |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Srce i krvožilni sustav, Jetra i čišćenje, Želudac i crijeva, Metabolizam |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
kalmegh (Andrographis paniculata)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (2,7 g) |
|---|---|
| kalmegh (Andrographis paniculata) | 2,7 g |
| od toga polifenoli | 22,41 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|