Cosmoveda Bio bijela Punjabi Basmati riža, 1 kg
Poznata mirisna riža iz Indije!
€ 9,69
(€ 9,69 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- iz Indije
- pravi specijalitet
- vrlo fina, orašasta aroma
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Punjabi Basmati riža poseban je specijalitet zbog svog finog, iznimno mirisnog zrna. Uzgaja se u netaknutim dolinama Himalaje i navodnjava čistom planinskom vodom. Prilikom kuhanja Punjabi Basmati postaje rahla i rastresita te razvija vrlo finu, orašastu aromu.
Priprema:
Rižu kratko prokuhajte u 1,5 puta većoj količini blago posoljene vode, a potom je ostavite da poklopljena krčka na srednje jakoj vatri oko 20 min.
| Br. proiz. | XAY-COS-132327-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kg |
| EAN: | 4032108132327 |
| Br. proizvođača: | 132327-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1461 / 349 kj / kcal |
| Masti | 0,62 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,15 g |
| Ugljikohidrati | 77,73 g |
| od toga Šećer | 0,23 g |
| | 6,83 g |
| Sol | 0,03 g |
Sirovine
bijela basmati riža[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Bio bijela Punjabi Basmati riža
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
- Bez recenzija.