Cosmoveda Bio bijela Kashmir Basmati riža, 1 kg
Prava rižina poslastica
€ 9,26 € 10,29 -10%
(€ 9,26 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- dugačka, svijetla i ukusno mirisna zrna
- nakon kuhanja nudi posebno ukusnu orašastu aromu
- iz Indije (himalajske planinske doline)
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Cosmoveda Kashmir Basmati riža pravi je specijalitet sa svojim iznimno dugačkim, svijetlim i ukusno mirisnim zrnom.
- Uzgaja se na tradicionalan način u netaknutim planinskim dolinama Himalaje, uz mnogo ručnog rada na malim terasama, te se navodnjava čistom planinskom vodom.
- Kashmir Basmati kuhanjem dobiva dugo, čvrsto zrno, uz posebno ukusnu, orašastu aromu.
Priprema:
Kuhajte u dvostrukoj količini blago posoljene vode, ostavite da jako ključa 2 - 3 minute, a zatim pustite da odstoji 20 - 25 minuta.
| Br. proiz. | XAY-COS-147840-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kg |
| EAN: | 4032108147840 |
| Br. proizvođača: | 147840-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1461 / 349 kj / kcal |
| Masti | 0,62 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,15 g |
| Ugljikohidrati | 77,73 g |
| od toga Šećer | 0,23 g |
| | 6,83 g |
| Sol | 0,03 g |
Sirovine
Kashmir basmati riža[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Bio bijela Kashmir Basmati riža
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.