BRAINEFFECT Daily Gut + Kollagen, Vanilla (360 g)
Pripremljeno u tren oka
€ 79,49
(€ 220,81 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 12 milijardi živih bakterijskih kultura
- s kolagenom
- višenamjenska primjena
Opis
Daily Gut+ Kollagen prah brenda BRAINEFFECT sadrži 12 milijardi živih bakterijskih kultura. One se prirodno nalaze i u crijevima. Osim toga, prah sadrži 10 g strukturnog proteina kolagena koji može doprinijeti, između ostalog, boljem izgledu kože. Dodatno je DAILY GUT + KOLLAGEN obogaćen ceramidima, biotinom i riboflavinom.
Vaš sljedeći napitak s ovim prahom pripremljen je u tren oka.
Preporuka za konzumaciju:
Ujutro prije doručka otopite 3 čajne žlice u 300 ml vode ili (biljnog) mlijeka. Prah možete dodati i u mueslije, smoothie ili jogurt.
Imajte na umu:
Mala vrećica za sušenje u pakiranju nije namijenjena konzumaciji, već osigurava da se u prahu ne stvaraju grudice.
Napomene:
- DAILY GUT + KOLLAGEN uzimajte redovito najmanje 30 dana.
- Nakon otvaranja potrošiti unutar 1 mjeseca.
- Vrećicu za sušenje ostavite trajno u pakiranju kako biste izbjegli grudice i stvorili savršeno okruženje za bakterije.
| Br. proiz. | BE-BE20400 |
|---|---|
| Sadržaj: | 360 g |
| EAN: | 4260697145217 |
| Br. proizvođača: | BE20400 |
| Marke: | BRAINEFFECT |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrijeme korištenja: | ujutro, prije jela |
| Vrste proizvoda: | Kolagen |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, C - Jaje, F - Soja, G - Mlijeko, P - Lupine |
| Dobro za: | Želudac i crijeva |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | po maks. dnevnoj dozi/porciji (12 g) |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1440 / 344 kj / kcal | 172 / 41 kj / kcal |
| Masti | 0,2 g | <0,1 g |
| Zasićene masne kiseline | <0,1 g | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 5,5 g | 0,7 g |
| od toga Šećer | 0,4 g | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9,5 g | 1,1 g |
| | 75 g | 9 g |
| Sol | 0,46 g | 0,05 g |
Sastav
| Sastav | po 12 g |
|---|---|
| Lactobacillus | 7 x 10^9 BZ |
| Bifidobacterium | 5 x 10^9 BZ |
| Kollagen Hydrolysat | 10 g |
| Concentrate Wheat Ceramide CeramosidesTM | 10 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 0,2 mg |
| | 7,5 µg |
| vitamin B6 | 0,2 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 0,2 mg |
| Vitamin B12 | 0,4 µg |
Sirovine
83 % Goveđi kolagenhidrolizat, Resistant Dextrin, vlakna akacije, prirodna aroma, 1 % Bourbon vanilija, Mješavina bakterija (Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus plantarum), sladilo (steviol glikozidi iz stevije), Ceramosides™, riboflavin, vitamin B6, tiamin (vitamin B1), biotin, vitamin B12
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Whitewall GmbH, Revaler Straße 30-31, 10245, Berlin, Njemačka, www.brain-effect.com |
|---|