BRAINEFFECT DAILY COLLAGEN Powder (450 g)
Za svakodnevni užitak
€ 37,49
(€ 83,31 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 15 g hidroliziranog kolagena po porciji
- bez dodanog šećera
- goveđi kolagen bez mirisa i okusa
Prikladno uz to
Opis
DAILY COLLAGEN Powder s 15 g hidroliziranog kolagena idealan je dodatak za početak dana. U potpunosti bez neugodnog mirisa i naknadnog okusa.
Preporuka za konzumaciju:
Jednu mjernu žlicu praha (15 g = dnevna doza) dnevno umiješajte u 250 ml vode, čaja, smoothieja, juhe ili drugih hladnih odnosno toplih jela i pića.
| Br. proiz. | BE-BE20439 |
|---|---|
| Sadržaj: | 450 g |
| EAN: | 4260697146214 |
| Br. proizvođača: | BE20439 |
| Marke: | BRAINEFFECT |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Kolagen |
| Svojstva : | Bez dodatka šećera |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Opće informacije: | nije prikladno za trudnice, nije pogodan za dojilje, nije prikladno za djecu |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Zglobovi i kosti, Koža, Zubi i desni |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | po maks. dnevnoj dozi/porciji (15 g) |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1566 / 374 kj / kcal | 234 / 56 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 1,4 g | <0,5 g |
| od toga Šećer | <0,5 g | <0,5 g |
| | 92 g | 14 g |
| Sol | 0,15 g | 0,02 g |
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| L-izoleucin | 1,2 g |
| L- leucin | 2,6 g |
| L-lizin | 3,3 g |
| L-metionin | 0,9 g |
| L-fenilalanin | 1,6 g |
| L-treonin | 1,9 g |
| L-valin | 2,2 g |
| L-histidin | 0,9 g |
| L-arginin | 7,6 g |
| L-tirozin | 0,6 g |
| L-alanin | 8,3 g |
| L-asparagin | 4,4 g |
| L-glutamin | 9,9 g |
| Glicin | 23 g |
| L-prolin | 13,5 g |
| L-serin | 3,4 g |
Sirovine
Goveđi kolagenhidrolizat Typ I & III
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Whitewall GmbH, Revaler Straße 30-31, 10245, Berlin, Njemačka, www.brain-effect.com |
|---|