Biotta Bio Classic sok od mrkve, 500 ml
Sok od mrkve svježe s polja u bocu
€ 4,39
(€ 8,78 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- svježe ubrane i prešane mrkve
- sadrži prirodni vitamin A
- pasterizirano
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Doživite Biottin klasik: Sok od mrkve od najbolje ekološke mrkve, izravno prešan i bez umjetnih dodataka. Ovaj sok, provjeren od 1957. godine, proizvodi se od svježe ubranih ekoloških mrkvi švicarskih poljoprivrednika koji se pažljivo obrađuju – prema nepromijenjenoj originalnoj recepturi. Sadrži prirodni vitamin A iz beta-karotena.
| Br. proiz. | GR-4247967 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 7618500940028 |
| Br. proizvođača: | 4247967 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 117 / 28 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 7 g |
| od toga Šećer | 7 g |
| | 0,4 g |
| Sol | 0,12 g |
Sastav
| Sastav | po 100 ml |
|---|---|
| Beta-karoten | 560 µg |
Sirovine
Mrkva sok[1]
- iz ekološkog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biotta Bio Classic sok od mrkve
5 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,9 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 7 | (87%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (12%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
8 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 5 recenzija na drugim jezicima.
- Bez recenzija.