Biotta Bio Breuss, 500 ml
Kada svježe voće susretne hrskavo povrće
€ 4,99
(€ 9,98 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- originalna receptura prema Rudolfu Breussu
- 100 % certificirani ekološki sokovi od povrća
- prirodni izvor kalija bez soli
-
Bio certificirano -
Vegansko
Opis
Ovaj posebni sok od povrća temelji se na stručnosti austrijskog naturopata Rudolfa Breussa. Ekskluzivna mješavina sjedinjuje sok od cikle, mrkve, celera, krumpira i rotkvice iz kontroliranog ekološkog uzgoja u visokokvalitetnu kompoziciju. Budući da se pri proizvodnji Breuss soka dosljedno izbjegava dodavanje soli, sačuvana je izvorna aroma sastojaka.
| Br. proiz. | GR-4996315 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 7618500949632 |
| Br. proizvođača: | 4996315 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, potrošiti brzo nakon otvaranja |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 172 / 41 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 9,7 g |
| od toga Šećer | 8,1 g |
| | 0,6 g |
| Sol | 0,05 g |
Sastav
| Sastav | po 100 ml |
|---|---|
| kalij | 234 mg |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biotta Bio Breuss
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
1,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 1 | (100%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.