BioTechUSA Zero Bar, Čokolada-marcipan (50 g)
Snack bogat proteinima za ponijeti, bez dodanog šećera
Značajke i prednosti
- visok udio proteina s 20 g po pločici
- bez dodanog šećera i aspartama
- bez laktoze, bez glutena i bogato vlaknima
-
Bez glutena -
Bez laktoze
Slični proizvodi
Opis
Zero Bar je proteinska pločica koja, zahvaljujući složenom sadržaju proteina, omogućuje brzu i praktičnu opskrbu nutrijentima. Budući da nema klasični šećerni preljev, postignut je uravnotežen sastav nutrijenata bez nepotrebnih dodataka. Formula je također osmišljena bez glutena i laktoze.
Proizvod kombinira proteine iz različitih izvora, uključujući izolat proteina sirutke i izolat mliječnih proteina. Proteini doprinose povećanju mišićne mase te održavanju mišićne mase i normalnih kostiju.
Preporučena upotreba:
1 pločica nakon treninga ili u bilo kojem trenutku dana.
| Br. proiz. | BIO-20008011330 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 5999076223626 |
| Br. proizvođača: | 20008011330 |
| Marke: | BioTechUSA |
| Oblici prehrane: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Svojstva : | Bez GMO |
| Opće informacije: | kod prekomjerne konzumacije može imati laksativni učinak |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | B - Rakovi, C - Jaje, F - Soja, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, O - Sumporni oksid i sulfiti |
| Dobro za: | Mišići |
| Vrsta proteina: | proteini sirutke |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
proteinska mješavina (izolat proteina sirutke, bjelančevine u prahu, hidrolizirani protein sirutke, kalcijev klorid, izolat sojinih proteina), Ovlaživač (glicerin, Maltit), palmino ulje, fruktooligosaharidi, kakao u prahu s niskim udjelom masti, sojini ekstrudati, komadići čokolade (sladilo (Maltit)), Kakao pasta, emulgator (sojin lecitin), kakao u prahu s niskim udjelom masti, aroma, voda za piće, emulgator (sojin lecitin), arome, sredstvo za želiranje (karagenan, kalijev klorid), konzervans (Kaliumsorbat), antioksidans (alfa-tokoferol), sladilo (Sucralose)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1591 / 380 kj / kcal |
| Masti | 15 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 8,5 g |
| Ugljikohidrati | 22 g |
| od toga Šećer | 1,9 g |
| od toga Polivalentni alkoholi | 17 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 12 g |
| | 40 g |
| Sol | 0,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | BiotechUSA Kft., Huszti út 60, 1033, Budapest, Mađarska, shop.biotechusa.at |
|---|