BioTechUSA Protein Max, Dvostruka čokolada (45 g)
Za užitak bogat proteinima između obroka
Značajke i prednosti
- 13 g proteina po pločici
- bez glutena
- bez palminog ulja
-
Bez glutena
Slični proizvodi
Opis
Protein Max marke BioTechUSA proteinske su pločice u više okusa. Pojedinačne pločice odlikuju se visokim udjelom proteina, niskim udjelom šećera i ugodnom mekoćom. Zahvaljujući praktičnoj veličini, ukusna pločica prikladna je i za ponijeti te se jednostavno može uključiti u svakodnevicu.
| Br. proiz. | BIO-20019030200 |
|---|---|
| Sadržaj: | 45 g |
| EAN: | 5999076258994 |
| Br. proizvođača: | 20019030200 |
| Marke: | BioTechUSA |
| Oblici prehrane: | Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Svojstva : | Bez GMO, BEZ palminog ulja |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, B - Rakovi, C - Jaje, D - Riba, E - Kikiriki, F - Soja, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, L – Celer, O - Sumporni oksid i sulfiti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Ovlaživač (Maltit, glicerin), Cocoa glaze (sladilo (Maltitol)), 15 % biljne masti (kokos, Uljana repica), kakao u prahu sa smanjenim udjelom masti, emulgator (lecitin), 11 % koncentrat proteina sirutke (Mlijeko), 9,7 % koncentrat mliječnih proteina, fruktooligosaharidi, 8,2 % Kolagen hidrolizat, kokosovo ulje, kakao u prahu sa smanjenim udjelom masti, 4,32 % instant izolat proteina sirutke (Mlijeko (izolat proteina sirutke (Mlijeko))), emulgator (sojin lecitin), voda za piće, Bademovo brašno, emulgator (sojin lecitin), zgušnjivač (karagenan), arome, konzervans (Kaliumsorbat), stabilizator (kalijev klorid), antioksidans (alfa-tokoferol), sladilo (Sucralose)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1524 / 364 kj / kcal |
| Masti | 16 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 12 g |
| Ugljikohidrati | 31 g |
| od toga Šećer | 2,2 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 8,6 g |
| | 30 g |
| Sol | 0,39 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | BiotechUSA Kft., Huszti út 60, 1033, Budapest, Mađarska, shop.biotechusa.at |
|---|