BioTechUSA Chunky Protein Bar, Coconut Dream (50 g)
Pločica bogata proteinima s hrskavom teksturom
Značajke i prednosti
- visok udio proteina za ponijeti
- bez dodanog šećera i palminog ulja
- s hrskavim komadićima i preljevom
-
Bez glutena
Slični proizvodi
Opis
Chunky Protein Bar nudi kombinaciju različitih slojeva i tekstura, što ga čini alternativom klasičnim slatkišima. Budući da ne sadrži dodani šećer, dobro se uklapa u prehrambenu rutinu u kojoj se obraća pažnja na unos kalorija. Formula je također bez glutena i ne sadrži palmino ulje.
Proizvod po pločici pruža značajnu količinu proteina iz različitih izvora. Proteini doprinose povećanju mišićne mase te održavanju mišićne mase i normalnih kostiju. Zahvaljujući praktičnoj veličini, pločica je jednostavan pratitelj za svakodnevicu ili neposredno nakon sportskih aktivnosti.
Preporučena upotreba:
Konzumirajte 1 pločicu dnevno u bilo kojem trenutku.
| Br. proiz. | BIO-20022010440 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 5999076264360 |
| Br. proizvođača: | 20022010440 |
| Marke: | BioTechUSA |
| Oblici prehrane: | Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja |
| Opće informacije: | kod prekomjerne konzumacije može imati laksativni učinak |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | B - Rakovi, C - Jaje, D - Riba, E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi, L – Celer, O - Sumporni oksid i sulfiti |
| Vrsta proteina: | proteini sirutke |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Ovlaživač (Maltit, glicerin), 15 % Cocoa glaze, sladilo (Maltit), biljne masti (kokos, Uljana repica), kakao u prahu s niskim udjelom masti, emulgator (lecitin), 15 % kokosovo brašno, koncentrat proteina sirutke (Mlijeko), fruktooligosaharidi, koncentrat mliječnih proteina, hidrolizirani kolagen, rafinirano kokosovo ulje, izolat proteina sirutke (izolat proteina sirutke), emulgator (sojin lecitin), voda za piće, Bademovo brašno, emulgator (sojin lecitin), sredstvo za želiranje (karagenan), arome, konzervans (Kaliumsorbat), stabilizator (kalijev klorid), antioksidans (alfa-tokoferol), sladilo (Sucralose)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1758 / 420 kj / kcal |
| Masti | 24 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 20 g |
| Ugljikohidrati | 33 g |
| od toga Šećer | 3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 8,8 g |
| | 24 g |
| Sol | 0,23 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | BiotechUSA Kft., Huszti út 60, 1033, Budapest, Mađarska, shop.biotechusa.at |
|---|