BIO PRIMO Organska voćna žvakaća guma (bez želatine), Kiselo voće (100 g)
Ukusno i vrlo popularno
€ 1,79
(€ 17,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- razni voćni okusi
- bez laktoze i glutena
- vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Savršeni za one kada žudite za nečim slatkim, ovi gumeni bomboni imaju okus i boju voća i jednostavno su ukusni. Mekani i šareni, privlače mlade i stare podjednako, a ujedno ne sadrže želatinu, što ih čini prikladnima za one koji se pridržavaju veganske prehrane. Bomboni su zaslađeni austrijskim šećerom od repe te ne sadrže laktozu ni gluten.
Savjet: Budući da se ovi gumeni bomboni ne lijepe niti tope, odlični su i za djecu u pokretu.
Napomena: Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od topline i izravne sunčeve svjetlosti.
| Br. proiz. | XPI-MM-1632999560 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 2200256263916 |
| Br. proizvođača: | 1632999560 |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, ne sadrži želatinu |
Sirovine
Glukosesirup[1], 36 % šećer od repe[1], pektin, limunska kiselina (E330)[2], Jabučni ocat[2], regulator kiselosti (Natriumcitrate), koncentrati voćnih sokova[1] (crna mrkva[1], Mrkva[1], jabuka[1], ribizi[1]), prirodna aroma, limeta[3], grejp[4], kurkuma[3], Algae Extract[1]
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
- Zakiseljivač
- prirodna aroma
- Aroma (s ostalim prirodnim aromama)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1264 / 302 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 74 g |
| od toga Šećer | 59 g |
| | 0,5 g |
| Sol | 0,19 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | PEZ International GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austrija, office@pez.at |
|---|