BIO PRIMO Bio vafli s medom, 175 g
Grickalica bez čokolade
€ 3,69
(€ 21,09 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- nježni vafli, mekani nadjev od meda
- ukusna alternativa
- certificirano po poštenoj trgovini
Opis
Jeste li probali ove ukusne vafle? Peku se do hrskavosti i imaju ugodno slatki nadjev od meda. Ova Bio Primo poslastica savršen je dodatak svakom stolu i ugodno će iznenaditi sladokusce.
Savjet: Sladoled od vanilije s mednim vaflima odličan je desert koji je gotov za minutu!
Napomena: Čuvati na hladnom, tamnom i suhom mjestu.
| Br. proiz. | XPI-MM-16184 |
|---|---|
| Sadržaj: | 175 g |
| EAN: | 2200259162940 |
| Br. proizvođača: | 16184 |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Fair Trade |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na suhom |
| Može sadržavati tragove: | C - Jaje, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1842 / 440 kj / kcal |
| Masti | 17 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 8,2 g |
| Ugljikohidrati | 66 g |
| od toga Šećer | 44 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 1,3 g |
| | 3,6 g |
| Sol | 0,71 g |
Sirovine
Pšenično brašno[1], Glukosesirup (aus Weizen)[1], rohrzucker[1], palmino ulje[1], 8 % Med[1], Sojino brašno[1], pšenične posije[1], natrijevi karbonati (E500)[2], morska sol, sojini lecitini (E322)[3], Cimet[1]
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
- Sredstvo za dizanje tijesta
- Emulgator / iz kontrolirane ekološke poljoprivrede
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Aldente GmbH, Niederbergheimer Str. 11B, 59494 , Soest, Njemačka, www.aldente-soest.de |
|---|