Bake Affair Vrećica s čajem "Sei frech, wild & wunderbar", 30 g
Voćni čaj za djecu
€ 5,09
(€ 169,67 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus jagode i kokica
- idealno za male istraživače
- s notom maline i vanilije
Opis
Voćni čaj "Sei frech, wild & wunderbar" (Budi odvažan, divlji i predivan) brenda Bake Affair voćno-slatka je mješavina čaja koja male pauze pretvara u poseban doživljaj. Svojim fino usklađenim, voćnim i cvjetnim aromama, ovaj voćni čaj za djecu jamči harmonično iskustvo okusa. Slatki okus jagode i kokica obogaćen je blagom notom maline i vanilije. Idealan za sve male i veće istraživače.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1148 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 9120101517359 |
| Br. proizvođača: | 1148 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
jabuka, Rooibos, Banana (Banana, kokosovo ulje, rohrzucker, Med), prirodna aroma, Komorač, komadići kakao zrna, jagode, kokice, maline, Vanilla
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|