Bake Affair Topla čokolada s čokoladnim bombonima "Kleine Menschen, große Träume", 60 g
Topla čokolada od mliječne čokolade
€ 6,54 € 6,89 -5%
(€ 109,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sa šarenim čokoladnim bombonima
- bez umjetnih boja
- posebno čokoladno
Opis
Topi se u ustima, upakirano je s ljubavlju i savršeno je za male trenutke užitka: Ova topla čokolada sa čokoladnim bombonima ("Schokolinsen") osigurava posebno kremast užitak. Receptura je slobodna od umjetnih boja i aroma.
Priprema:
Zagrijte šalicu mlijeka, stavite lopaticu s toplom čokoladom u šalicu te promiješajte, sve dok se čokolada u potpunosti ne otopi. Gotovo!
| Br. proiz. | XPI-BAF-1326 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 g |
| EAN: | 9120101518943 |
| Br. proizvođača: | 1326 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bez GMO, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi |
Sirovine
mliječna čokolada (Kakao pasta, šećer, Kakao maslac, Punomasno mlijeko u prahu, emulgator (sojin lecitin, Bourbon vanilija)), čokoladni bomboni (šećer, Obrano mlijeko u prahu, Kakao pasta, Kakao maslac, Pšenično brašno, pročišćeni maslac, proizvod od sirutke, Rižin škrob, sojini lecitini (E322), Bojilo (crvena boja cikle, karoten, kurkumin)), koncentrat spiruline, tvar za poliranje (karnauba vosak, bijeli pčelinji vosak), biljni koncentrati (šafranika, rotkva), ekstrakt ječmenog slada, 33,6 % najmanje udjela kakaa
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2357 / 563 kj / kcal |
| Masti | 36 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 22 g |
| Ugljikohidrati | 51 g |
| od toga Šećer | 50 g |
| | 7 g |
| Sol | 0,21 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|