Bake Affair Ledeni čaj "Take me to paradise", 140 g
Mješavina voćnog ledenog čaja
€ 12,29
(€ 87,79 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus breskve i dinje
- s hibiskusom i papajom
- ugodno osvježavajuće
Opis
Take Me to Paradise brenda Bake Affair je tropska mješavina ledenog čaja koja donosi karipsku svježinu u čašu ili šalicu. S egzotičnim sastojcima idealna je za hladnu pripremu u vrućim danima i svakom trenutku daje dašak odmora. Savršeno za sve koji žele uživati u okusu ljeta.
Preporuka za pripremu 500 ml ledenog čaja:
Stavite 4 - 5 čajnih žličica čaja u cjedilo za čaj, prelijte s 500 ml hladne vode i ostavite da odstoji 20 - 25 minuta. Po želji zasladite šećerom ili medom.
Savjet:
Ako se priprema kao topli napitak, vrijeme stajanja skraćuje se na pola.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1210 |
|---|---|
| Sadržaj: | 140 g |
| EAN: | 9120101517571 |
| Br. proizvođača: | 1210 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
jabuka, Hibiskus, Papaya (Papaya, Zucker), Melone (Melone, Zucker), Ananas (Ananas, Zucker), šipak, aroma, Pfirsich (Pfirsich, Rižino brašno), Kornblumen blau
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|